Zapustený vrut PFS - TORX

Zapustený vrut PFS - TORX V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Univerzálny vrut do dreva a drevotrieskových materiálov Zapustená hlava - ZH Drážka - TORX Materiál - kalená cementovaná ocel Povrchová úprava - žltý zinok

Podkategórie

 • priemer 2.5

  Univerzálny vrut do dreva a drevotrieskových materiálov s priemerom 2.5 mm, so zapustenou hlavou ZH a drážkou TORX. Materiál vrutu je kalená cementovaná ocel s povrchovou úpravou žltý zinok.

 • priemer 3.0

  Univerzálny vrut do dreva a drevotrieskových materiálov s priemerom 3.0 mm, so zapustenou hlavou ZH a drážkou TORX. Materiál vrutu je kalená cementovaná ocel s povrchovou úpravou žltý zinok.

 • priemer 3.5

  Univerzálny vrut do dreva a drevotrieskových materiálov s priemerom 3.5 mm, so zapustenou hlavou ZH a drážkou TORX. Materiál vrutu je kalená cementovaná ocel s povrchovou úpravou žltý zinok.

 • priemer 4.0

  Univerzálny vrut do dreva a drevotrieskových materiálov s priemerom 4.0 mm, so zapustenou hlavou ZH a drážkou TORX. Materiál vrutu je kalená cementovaná ocel s povrchovou úpravou žltý zinok.

 • priemer 4.5

  Univerzálny vrut do dreva a drevotrieskových materiálov s priemerom 4.5 mm, so zapustenou hlavou ZH a drážkou TORX. Materiál vrutu je kalená cementovaná ocel s povrchovou úpravou žltý zinok.

 • priemer 5.0

  Univerzálny vrut do dreva a drevotrieskových materiálov s priemerom 5.0 mm, so zapustenou hlavou ZH a drážkou TORX. Materiál vrutu je kalená cementovaná ocel s povrchovou úpravou žltý zinok.

 • priemer 6.0

  Univerzálny vrut do dreva a drevotrieskových materiálov s priemerom 6.0 mm, so zapustenou hlavou ZH a drážkou TORX. Materiál vrutu je kalená cementovaná ocel s povrchovou úpravou žltý zinok.

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy